- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- DRŽIAK KAMERY PFA122-B DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA122-B DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA122-B DAHUASkladom48,09 EUR39,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilný s kamerami: DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 53 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 53 mm |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | 136 x 135 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





