- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- DRŽIAK KAMERY PFA134 DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA134 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA134 DAHUASkladom21,19 EUR17,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 48 mm ; Počet otvorov: 3 ; Priemer úchytu: Ø 91 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 35 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 48 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 91 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | Ø 90 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





