- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- DRŽIAK KAMERY PFA139 DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA139 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA139 DAHUASkladom21,19 EUR17,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 108 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 28.5 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 108 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 28.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | Ø 108 x 28.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





