- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- DRŽIAK KAMERY PFA197R DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA197R DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA197R DAHUASkladom43,97 EUR35,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 129 mm ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 45 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 129 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 45 mm |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | Ø 129 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





