- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- DRŽIAK KAMERY PFA3300R DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA3300R DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA3300R DAHUASkladom37,01 EUR30,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.; Výrobok spĺňa triedu tesnosti IP66; Priemer úchytu: Ø 101 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 48 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 101 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 48 mm |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | Ø 101 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




