- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- STG
- DRŽIAK KAMERY STG-1260ZJ STG
DRŽIAK KAMERY STG-1260ZJ STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY STG-1260ZJ STGNie je skladom32,57 EUR26,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.; Vzdialenosti montážnych otvorov: 63 x 63 mm ; Počet otvorov: 4 ; Priemer úchytu: Ø 105 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 37 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 63 x 63 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Priemer úchytu: | Ø 105 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 37 mm |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 114 x 114 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




