- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- STG
- DRŽIAK KAMERY STG-1280ZJ-DM46(BLACK) STG
DRŽIAK KAMERY STG-1280ZJ-DM46(BLACK) STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY STG-1280ZJ-DM46(BLACK) STGSkladom28,44 EUR23,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 120 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 41 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Priemer úchytu: | Ø 120 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 41 mm |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | Ø 120 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




