- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- STG
- DRŽIAK KAMERY STG-1280ZJ-S(BLACK) STG
DRŽIAK KAMERY STG-1280ZJ-S(BLACK) STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY STG-1280ZJ-S(BLACK) STGSkladom42,98 EUR34,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 137 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 54 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 137 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 54 mm |
| Hmotnosť: | 0.50 kg |
| Rozmery: | 168 mm x 137 mm x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




