- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- STG
- DRŽIAK KAMERY STG-JB03-H STG
DRŽIAK KAMERY STG-JB03-H STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY STG-JB03-H STGSkladom12,53 EUR10,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilný s kamerami: UNIVIEW ; Priemer úchytu: Ø 126 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 39 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | UNIVIEW |
| Priemer úchytu: | Ø 126 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 39 mm |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 131 x 126 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





