- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- STG
- DRŽIAK KAMERY STG-JB05-B(BLACK) STG
DRŽIAK KAMERY STG-JB05-B(BLACK) STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY STG-JB05-B(BLACK) STGSkladom19,34 EUR15,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilný s kamerami: UNIVIEW ; Priemer úchytu: Ø 105 mm ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 56 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | UNIVIEW |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 45 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 105 mm |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 56 mm |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | Ø 105 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




