- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- STG
- DRŽIAK KAMERY STG-JB05-B STG
DRŽIAK KAMERY STG-JB05-B STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY STG-JB05-B STGSkladom12,32 EUR10,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 104 mm ; Kompatibilný s kamerami: UNIVIEW ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 57 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 45 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 104 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | UNIVIEW |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 57 mm |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | Ø 104 x 59 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




