- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- STG
- DRŽIAK KAMERY STG-PFA121(BLACK) STG
DRŽIAK KAMERY STG-PFA121(BLACK) STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY STG-PFA121(BLACK) STGSkladom44,90 EUR36,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 55 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 55 mm |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 134 x 134 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




