- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- STG
- DRŽIAK KAMERY STG-PFA136 STG
DRŽIAK KAMERY STG-PFA136 STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY STG-PFA136 STGSkladom23,39 EUR19,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 112 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 34 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 112 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 34 mm |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | Ø 112 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




