- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- STG
- DRŽIAK KAMERY STG-PFA137(BLACK) STG
DRŽIAK KAMERY STG-PFA137(BLACK) STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY STG-PFA137(BLACK) STGSkladom21,80 EUR17,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 73 mm, 95 mm ; Počet otvorov: 2 x 3 ; Priemer úchytu: Ø 122 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 33.8 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 73 mm, 95 mm |
| Počet otvorov: | 2 x 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 122 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 33.8 mm |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 33.8 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




