- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- STG
- DRŽIAK KAMERY STG-PFA13G STG
DRŽIAK KAMERY STG-PFA13G STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY STG-PFA13G STGSkladom23,39 EUR19,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 61 mm, 73 mm ; Počet otvorov: 2 x 3 ; Priemer úchytu: Ø 112 mm ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 36 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 61 mm, 73 mm |
| Počet otvorov: | 2 x 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 112 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 36 mm |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | Ø 112 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




