- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- UNIVIEW
- DRŽIAK KAMERY TR-JB03-H-IN-V2 UNIVIEW
DRŽIAK KAMERY TR-JB03-H-IN-V2 UNIVIEW
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY TR-JB03-H-IN-V2 UNIVIEWSkladom35,10 EUR28,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilný s kamerami: UNIVIEW ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 38 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | UNIVIEW |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 38 mm |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 131 x 126 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | UNIVIEW |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




