- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR 525DM-P2C PARADOX
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR 525DM-P2C PARADOX
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR 525DM-P2C PARADOXSkladom47,16 EUR38,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: max. 12 x 15 m ; Uhol detekcie: 90 ° ; Funkcia Antimasking; Farba: Biela ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Dosah: | max. 12 x 15 m |
| Uhol detekcie: | 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | Potenciometer - Mikrovlny (MW) |
| Výstup alarmu: | NO/NC |
| Výstup tamper: | NC |
| LED indikácia: | |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 10.525 GHz |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.1 ... 2.7 m |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 4 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 150 mA / 28 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 10 V ... 16 V DC / 30 mA |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.2 ... 3.5 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.124 kg |
| Rozmery: | 64 x 127 x 53 mm |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






