- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR DS-PDCL12DT-EG2 Hikvision
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR DS-PDCL12DT-EG2 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR DS-PDCL12DT-EG2 HikvisionSkladom103,74 EUR84,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: max. 12 m / 360 ° ; Poplachová signalizácia: LED indikátor ; Napájanie: 9 ... 16 V DC ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | štvornásobný |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Dosah: | max. 12 m / 360 ° |
| Regulácia citlivosti: | Auto, nízka úroveň |
| Výstupy alarmu: | NC / EOL / 2EOL |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.4 m ... 4 m |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor : Farba - modrý, červená, zelený |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Ochrana prístupovej zóny: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 2 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 9 ... 16 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 100 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.138 kg |
| Rozmery: | Ø 120 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300254 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






