- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR DS-PDD12P-EG2 Hikvision
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR DS-PDD12P-EG2 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR DS-PDD12P-EG2 HikvisionSkladom57,20 EUR46,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: 12 m ; Uhol detekcie: 85.9 ° ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 30 kg ; Farba: Biela ; Vybrané vlastnosti: Kontrola zóny prístupu ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.8 m ... 2.4 m |
| Dosah: | 12 m |
| Uhol detekcie: | 85.9 ° |
| Regulácia citlivosti: | Automatická |
| Výstup alarmu: | NC |
| Výstup tamper: | ![]() |
| LED indikácia: | ![]() |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 24.15 GHz ... 24.25 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 30 kg |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN50131-2-4:2020 Grade 2 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Napájanie: | 9 ... 16 V DC / 17 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 2 m/s |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.098 kg |
| Rozmery: | 104 x 66 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300115 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






