- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR DT8016AF24 HONEYWELL
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR DT8016AF24 HONEYWELL
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR DT8016AF24 HONEYWELLSkladom73,48 EUR59,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: max. 16 x 22 m ; Uhol detekcie: ~ 68 ° ; Funkcia Antimasking: Aktívne demaskovanie IR ; Farba: Biela ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.3 m |
| Dosah: | max. 16 x 22 m |
| Uhol detekcie: | ~ 68 ° |
| Regulácia citlivosti: | Regulácia presným potenciometrom |
| Výstup alarmu: | NC |
| LED indikácia: | ![]() |
| Výstup tamper: | NC |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 24 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia Antimasking: | Aktívne demaskovanie IR |
| Doba signalizácie narušenia: | 3 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN 50131-2-4, Grade 3 |
| Napájanie: | 12 V DC / 30 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.137 kg |
| Rozmery: | 118 x 67 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | Honeywell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






