- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR GREY SATEL
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR GREY SATEL
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR GREY SATELSkladom42,65 EUR34,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: 13 x 10 m ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 15 kg ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Dosah: | 13 x 10 m |
| Regulácia citlivosti: | |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 24 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 15 kg |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 16 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 17 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 63 x 96 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







