- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR MOUSE-09P GENEVO
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR MOUSE-09P GENEVO
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR MOUSE-09P GENEVOSkladom37,60 EUR30,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: max. 15 m ; Uhol detekcie: 90 ° ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 15 kg ; Farba: Biela ; Vybrané vlastnosti: Zabudované parametrické rezistory 2EOL: 2 x 1kΩ, 2 x 2.2kΩ, 2 x 4.7 kΩ, 2 x 5.6 kΩ ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.0 m |
| Dosah: | max. 15 m |
| Uhol detekcie: | 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Výstup alarmu: | NC, 2EOL / NC - Nastavené prepojkami |
| Výstup tamper: | ![]() |
| LED indikácia: | ![]() |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 9.3 GHz / 9.9 GHz / 10.525 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 15 kg |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN 50131-2-4 Grade 2 |
| Environmentálna trieda : | EN 50131-2-4 Class 2 |
| Napájanie: | 9.5 ... 15 V DC @ 17 mA / 24 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | 110 x 60 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






