- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR PIR-CRT-MW VIDICON
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR PIR-CRT-MW VIDICON
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR PIR-CRT-MW VIDICONSkladom42,80 EUR34,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: 3.5 m ; Uhol detekcie: 4 ° ; Vybrané vlastnosti: Nastaviteľná šošovka umožňuje nastaviť detektor ako horizontálnu alebo vertikálnu clonu ; Farba: Biela ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Dosah: | 3.5 m |
| Uhol detekcie: | 4 ° |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Výstupy alarmu: | NC |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 60 V DC / 0.1 A |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN 50131-2-4 Grade 2 |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 9.5 ... 15 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 18 mA / 28 mA (poplach) |
| Prevádzková teplota: | -10 ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 37 x 130 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDICON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






