- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR SLIM-DUAL SATEL
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR SLIM-DUAL SATEL
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR SLIM-DUAL SATELSkladom44,88 EUR36,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: max. 15 x 20 m ; Uhol detekcie: 90 ° ; Farba: Biela ; Vybrané vlastnosti: Kontrola zóny prístupu ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | štvornásobný |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.4 m |
| Dosah: | max. 15 x 20 m |
| Uhol detekcie: | 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | Nezávislá plynulá regulácia citlivosti pre každý zo senzorov |
| Výstup alarmu: | NC, 2EOL / NC - Nastavené prepojkami |
| Výstup tamper: | ![]() |
| LED indikácia: | Remote on/off of the LED indicator and choice of lighting color from 4 colors |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 24.125 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN50131-2-2 Grade 2 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Napájanie: | 12 V DC / 25 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 137 x 62 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






