- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNY POHYBOVÝ SENZOR, VERTIKÁLNA ZÁCLONA + PIR AGATE SATEL
DUÁLNY POHYBOVÝ SENZOR, VERTIKÁLNA ZÁCLONA + PIR AGATE SATEL
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNY POHYBOVÝ SENZOR, VERTIKÁLNA ZÁCLONA + PIR AGATE SATELSkladom115,34 EUR93,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Vonkajšie ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: max. 14 m ; Uhol detekcie: 10 ° ; Výstup alarmu: NC ; Funkcia Antimasking: Aktívne demaskovanie IR ; Farba: Biela ;
| Použitie: | Vonkajšie |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.4 m |
| Dosah: | max. 14 m |
| Uhol detekcie: | 10 ° |
| Regulácia citlivosti: | |
| Výstup alarmu: | |
| LED indikácia: | |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 24.125 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia Antimasking: | Aktívne demaskovanie IR |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN 50131-2-4, Grade 3 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | IIIa |
| Napájanie: | 12 V DC / 25 mA |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 3 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| Rozmery: | 44 x 105 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






