- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery IP s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou a s infračerveným (IR) reflektorom, až 12 Mpx
- KAMERA IP APTI-87C6-27135WP-Z - 8 Mpx 4K UHD 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM
KAMERA IP APTI-87C6-27135WP-Z - 8 Mpx 4K UHD 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-87C6-27135WP-Z - 8 Mpx 4K UHD 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOMSkladom161,28 EUR131,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 x 2160, 2560 x 1440, 1920 x 1080 1280 x 720 ; Čidlo: 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS ; Uhol záberu: 108 ° ... 30 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Prenos audia po sieti ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8 Mpx4K UHD , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Objektív: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 108 ° ... 30 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 8 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | ![]() |
| ONVIF: | 24.12 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 (staršie verzie FW: admin) Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:554/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:554/1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 10.8 W |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.055 kg |
| Rozmery: | 89 x 81.1 x 245.1 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, tradičná čínština, zjednodušenie čínština, portugalčina, kórejčina, japončina, hebrejsky, taliančina, ukrajinčina, arabsky, vietnamčina, thajčina, maďarčina |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |






