- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery IP s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, až 12 Mpx
- KAMERA IP APTI-AI811CA3IL-28W - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mm
KAMERA IP APTI-AI811CA3IL-28W - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-AI811CA3IL-28W - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mmSkladom60,16 EUR48,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 x 2160, 3200 x 1800, 2880 x 1620, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón, ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx4K UHD , 3200 x 1800 , 2880 x 1620 , 1920 x 1080 , 1280 x 720 |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s @ 8.0 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 (older FW versions: admin) Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 8.4 W |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.428 kg |
| Rozmery: | 169 x 70 x 67.5 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






