- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 12 Mpx
- KAMERA IP DS-2CD2T63G2-4LI(2.8MM) Smart Hybrid Light AcuSense - 6 Mpx Hikvision
KAMERA IP DS-2CD2T63G2-4LI(2.8MM) Smart Hybrid Light AcuSense - 6 Mpx Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP DS-2CD2T63G2-4LI(2.8MM) Smart Hybrid Light AcuSense - 6 Mpx HikvisionNie je skladom413,31 EUR336,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3200 x 1800, 2688 x 1520, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.8 " ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 80 m ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ; Trieda mechanickej ochrany: IK10 ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3200 x 1800 - 6 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 80 m |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 6 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.14 kg |
| Rozmery: | 287 x 93 x 89 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311326156 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






