- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 5 Mpx
- KAMERA IP F5D-PV-0280B Wi-Fi 6, Active Deterrence - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA IP F5D-PV-0280B Wi-Fi 6, Active Deterrence - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP F5D-PV-0280B Wi-Fi 6, Active Deterrence - 5 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom51,82 EUR42,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2880 x 1620 ; Čidlo: 1/2.7 " ; Uhol záberu: 104 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Sieťové rozhranie: Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n/ax, 10/100 Base-T ; Hlavné vlastnosti: Funkcia aktívneho odstrašovania ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx |
| Čidlo: | 1/2.7 " CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 104 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / H.264B / H.264H |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | |
| WEB Server: | ![]() |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 7.5 W @ 12 V DC |
| Kryt: | Túbusová - Plast + Kov |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 158 x 77 x 77 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






