- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery IP s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, až 5 Mpx
- KAMERA IP IDS-2CD2T47G2-XS/PP 2.8MM PL(POL) DeepinViewX - 4 Mpx 2.8 mm Hikvision
KAMERA IP IDS-2CD2T47G2-XS/PP 2.8MM PL(POL) DeepinViewX - 4 Mpx 2.8 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IDS-2CD2T47G2-XS/PP 2.8MM PL(POL) DeepinViewX - 4 Mpx 2.8 mm HikvisionSkladom632,29 EUR514,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 2688 × 1520 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 80 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie RS-485; Hlavné vlastnosti: Výstup napájania : 12 V DC ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ; Odolná voči vandalom: IK10 ;
| Štandard: | IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Rozlíšenie: | 2688 × 1520 - 4 Mpx |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 104 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 80 m |
| Kompresia: | H.265+ / H.264+ / H.265 / H.264 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Mb/s (RJ-45) |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 1TB |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Rozhranie Wiegand: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Túbusová, Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 1.370 kg |
| Rozmery: | 323.4 x 114.5 x 114.5 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311333373 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






