- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery IP s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 1080p
- KAMERA IP IPC-HFW1230S-0360B-S5 - 1080p 3.6 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-HFW1230S-0360B-S5 - 1080p 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HFW1230S-0360B-S5 - 1080p 3.6 mm DAHUASkladom152,26 EUR123,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 84 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 4.3 W @ 12 V DC ≤ 5.5 W @ PoE |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | Ø 70 x 165 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, španielčina, ruština |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





