- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 12 Mpx
- KAMERA IP IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-2712-PRO TiOC WizColor - 8 Mpx 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA IP IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-2712-PRO TiOC WizColor - 8 Mpx 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-2712-PRO TiOC WizColor - 8 Mpx 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUANie je skladom1 317,98 EUR1 071,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 x 2160, 3200 x 1800, 3072 x 1728, 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080, ; Čidlo: 1/1.8 " ; Uhol záberu: 112 ° ... 48 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 60 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Svetelný a zvukový poplach ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8 Mpx , 3200 x 1800 - 6 Mpx , 3072 x 1728 - 5 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2560 x 1440 - 4 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/1.8 " CMOS |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 112 ° ... 48 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 60 m |
| Min. osvetlenie: | 0.0006 Lux / F1.2 (farba) 0.0003 Lux / F1.2 |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 56 dB |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 8 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100/1000 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact - Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.06 kg |
| Rozmery: | 288 x 94 x 85 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






