- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 5 Mpx
- KAMERA IP IPC-HFW5459Z-ZHE-PV-2712-PRO WizMind - 4 Mpx 2.7 ... 12 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-HFW5459Z-ZHE-PV-2712-PRO WizMind - 4 Mpx 2.7 ... 12 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HFW5459Z-ZHE-PV-2712-PRO WizMind - 4 Mpx 2.7 ... 12 mm DAHUASkladom1 232,93 EUR1 002,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.8 " CMOS ; Veľkosť matrice: 4 Mpx ; Rozlíšenie: 2688 x 1520 ; Uhol záberu: 98 ° ... 48 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 60 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 1TB ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 2 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Vyhrievané sklíčko umožňuje rýchle odstránenie vody, snehu, ľadu a pary zo skla pre zachovanie čistého obrazu ; Napájanie: ePoE, PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm |
| Uhol záberu: | 98 ° ... 48 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 60 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 1TB |
| Metóda kompresie obrazu: | AI H.265 / AI H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.64 kg |
| Rozmery: | 303 x 111 x 99 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





