- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 5 Mpx
- KAMERA IP IPC-HFW5859Z-ZHE-PV-2712-PRO WizMind - 8 Mpx 2.7 ... 12 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-HFW5859Z-ZHE-PV-2712-PRO WizMind - 8 Mpx 2.7 ... 12 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HFW5859Z-ZHE-PV-2712-PRO WizMind - 8 Mpx 2.7 ... 12 mm DAHUASkladom1 555,28 EUR1 264,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.8 " CMOS ; Veľkosť matrice: 8 Mpx ; Rozlíšenie: 3840 × 2160, 3072 × 2048, 3200 × 1800, 3072 × 1728, 2592 × 1944, 2960 × 1668, 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2048 x 1536, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 98 ° ... 48 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 60 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 1TB ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 2 ; Audio: Duálny mikrofón v sérii, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Vyhrievané sklíčko umožňuje rýchle odstránenie vody, snehu, ľadu a pary zo skla pre zachovanie čistého obrazu Smart Illumination – automatická regulácia výkonu reflektora pre zabránenie presvieteniu obrazu ; Napájanie: ePoE, PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie: | 3840 × 2160 - 8 Mpx , 3072 × 2048 - 6 Mpx , 3200 × 1800 - 6 Mpx , 3072 × 1728 - 5 Mpx , 2592 × 1944 - 5 Mpx , 2960 × 1668 - 5 Mpx , 2688 × 1520 - 4 Mpx , 2560 × 1440 - 4 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm |
| Uhol záberu: | 98 ° ... 48 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 60 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 1TB |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / AI H.265 / H.265 / Smart H.264+ / AI H.264 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 8 Mpx |
| Rozhranie: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Túbusová - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.65 kg |
| Rozmery: | 303 x 111 x 99 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





