- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 5 Mpx
- KAMERA IP KIT/BF4CA-0210B-XL/M0508 APOLLO BULLET C1 Wi-Fi 6, Smart Dual Light - 4 Mpx 2.1 mm DAHUA
KAMERA IP KIT/BF4CA-0210B-XL/M0508 APOLLO BULLET C1 Wi-Fi 6, Smart Dual Light - 4 Mpx 2.1 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP KIT/BF4CA-0210B-XL/M0508 APOLLO BULLET C1 Wi-Fi 6, Smart Dual Light - 4 Mpx 2.1 mm DAHUASkladom111,86 EUR90,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440 ; Čidlo: 1/3 " CMOS ; Uhol záberu: 122 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 15 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Sieťové rozhranie: Wi-Fi - IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, 10/100 Base-T ; Hlavné vlastnosti: Zabudovaný senzor PIR - Dosah : 12 m (max) Funkcia aktívneho odstrašovania Fotovoltaický panel v cene : 8 W ; Napájanie: 5 V DC / 2 A - Port USB-C, Zabudovaná nabíjateľná batéria : 32.4 Wh ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx |
| Čidlo: | 1/3 " CMOS |
| Objektív: | 2.1 mm |
| Uhol záberu: | 122 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / H.264B / H.264H |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 15 políčok/s @ 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | |
| WEB Server: | ![]() |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 7.3 W @ 12 V DC |
| Kryt: | Túbusová - Plast |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP66 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 186 x 65 x 65 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







