- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery IP s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou a s infračerveným (IR) reflektorom, až 12 Mpx
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP DS-2CD2686G2H-IZS(2.8-12MM)(EF) DarkFighter, 4K UHD Hikvision
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP DS-2CD2686G2H-IZS(2.8-12MM)(EF) DarkFighter, 4K UHD Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP DS-2CD2686G2H-IZS(2.8-12MM)(EF) DarkFighter, 4K UHD HikvisionSkladom961,00 EUR781,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 × 2160 ; Čidlo: 1.8 " ; Uhol záberu: 112 ° ... 41 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Kompresia: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia, Zhoda so štandardom AAC ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3840 × 2160 - 8 Mpx, 4K UHD |
| Čidlo: | 1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 112 ° ... 41 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Kompresia: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 8 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Mb/s (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Túbusová, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.47 kg |
| Rozmery: | 333.8 x 140.0 x 140.0 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311331208 |
| Záruka: | 3 roky |





