- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery IP s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, až 5 Mpx
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HFW5459T1-ASE-PV-0280B-PRO WizColor WizMind - 4 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HFW5459T1-ASE-PV-0280B-PRO WizColor WizMind - 4 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HFW5459T1-ASE-PV-0280B-PRO WizColor WizMind - 4 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom895,51 EUR728,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.8 " ; Rozlíšenie: 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2048 × 1536, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, ; Uhol záberu: 111 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 60 m ; Metóda kompresie obrazu: AI H.265 / Smart H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Zvukový vstup, Audio výstup, Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3at), ePoE, 12 V DC ; Farba: Biela ; Trieda mechanickej ochrany: IK10 ;
| Štandard: | IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " CMOS |
| Rozlíšenie: | 2688 × 1520 - 4 Mpx , 2560 × 1440 - 4 Mpx , 2048 × 1536 - 3 Mpx , 2304 × 1296 - 3 Mpx , 1920 × 1080 - 1080p , 1280 × 960 - 1.3 Mpx , 1280 × 720 - 720p , |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 111 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 60 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 1TB |
| Metóda kompresie obrazu: | AI H.265 / Smart H.265+ / H.265 / AI H.264 / Smart H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Túbusová - Kov |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 128 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





