- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery IP s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, až 5 Mpx
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HFW5541T-ASE-0280B-S3-BLACK WizMind S - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HFW5541T-ASE-0280B-S3-BLACK WizMind S - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HFW5541T-ASE-0280B-S3-BLACK WizMind S - 5 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom492,31 EUR400,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2960 x 1668, 2880 x 1620, 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2048 x 1536, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 111 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3af), ePoE, 12 V DC ; Odolná voči vandalom: IK10 ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2960 x 1668 - 5 Mpx , 2880 x 1620 - 4.7 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / AI H.265 / H.264+ / AI H.264 / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, IEEE 802.1x, SNMP, P2P |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 22.06 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| Rozmery: | 244 x 79 x 76 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, maďarčina, ukrajinčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




