- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- Príslušenstvo pre rekordéry
- KRYT HDD MCE-582 SSD M.2 SATA MACLEAN
KRYT HDD MCE-582 SSD M.2 SATA MACLEAN
- Kompletné špecifikácie
KRYT HDD MCE-582 SSD M.2 SATA MACLEANSkladom18,64 EUR15,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované pevné disky: 1 x M.2 SATA III : 2230 / 2240 / 2260 / 2280 ; Výstupy: 1 x USB 3.0 Micro B ;
| Podporované pevné disky: | 1 x M.2 SATA III : 2230 / 2240 / 2260 / 2280 |
| Výstupy: | 1 x USB 3.0 Micro B, max. 5 Gb/s |
| Signalizácia stavu práce: | Diódy LED |
| Napájanie: | 5 V DC - z portu USB |
| Kryt: | Plastová |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 118 x 40 x 9 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




