- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- Príslušenstvo pre rekordéry
- KRYT HDD S1230A SSD M.2 SATA/NVMe UNITEK
KRYT HDD S1230A SSD M.2 SATA/NVMe UNITEK
- Kompletné špecifikácie
KRYT HDD S1230A SSD M.2 SATA/NVMe UNITEKSkladom19,71 EUR16,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované pevné disky: 1 x M.2, M Key / B+M Key / NVMe / AHCI, 2230 / 2280 ; Výstupy: 1 x USB-C / USB-A ;
| Podporované pevné disky: | 1 x M.2, M Key / B+M Key, PCIe / NVMe, SATA / AHCI, 2230 / 2280 |
| Výstupy: | 1 x USB-C / USB-A, max. 10 Gb/s |
| Signalizácia stavu práce: | ![]() |
| Kryt: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Vesmírne šedá |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 107 x 33 x 13 mm |
| Dĺžka káblu: | 30 cm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





