- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR APTI-N0901-S4 9 KANÁLOV
NVR APTI-N0901-S4 9 KANÁLOV
- Kompletné špecifikácie
NVR APTI-N0901-S4 9 KANÁLOVSkladom44,99 EUR36,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 8.3 Mpx 4K UHD - 3840 x 2160 px ; Podpora audia: 9 Kanálov ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Podporované pevné disky: 1 x 8 TB SATA ;
| Štandard: | IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 8.3 Mpx4K UHD - 3840 x 2160 px |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI |
| Podpora audia: | 9 Kanálov - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | ![]() |
| Audio výstupy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 72 Mbps (incoming) |
| Podporované pevné disky: | 1 x 8 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Kanály prehrávané zároveň : 1 @ 8 Mpx, 30 políčok/s 1 @ 5 Mpx, 30 políčok/s 2 @ 4 Mpx, 30 políčok/s 2 @ 3 Mpx, 30 políčok/s 4 @ 1080p, 30 políčok/s 9 @ 720p, 30 políčok/s |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Program klienta a prehliadača IE: náhľad live, prehrávanie a archivácia nahrávok a konfigurácia parametrov rekordéra |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.88 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 12345 |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Porty prístupu cez www: | 80, 5000, 554 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80, 5000, 554 |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Sériové porty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Switch PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 6 W (bez HDD & PoE) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.524 kg |
| Rozmery: | 200 x 175 x 40 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, ukrajinčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







