- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR APTI-N0921-8P-I3 9 KANÁLOV, 8 PoE
NVR APTI-N0921-8P-I3 9 KANÁLOV, 8 PoE
- Kompletné špecifikácie
NVR APTI-N0921-8P-I3 9 KANÁLOV, 8 PoESkladom88,14 EUR71,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: 12 Mpx ; Podpora audia: 9 Kanálov ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Podporované pevné disky: 1 x 8 TB SATA ; Inteligentná analýza obrazu: Podpora funkcie inteligentnej analýzy obrazu dostupnej pri kamerách radu APTI-AI ;
| Štandard: | IP |
| Podporované rozlíšenia: | 12 Mpx |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI |
| Podpora audia: | 9 Kanálov - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | ![]() |
| Audio výstupy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 80 Mbps (Prichádzajúce) |
| Podporované pevné disky: | 1 x 8 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Program klienta a prehliadača IE: náhľad live, prehrávanie a archivácia nahrávok a konfigurácia parametrov rekordéra |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP / 192.168.1.88 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 12345 |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Porty prístupu cez www: | 80, 5000, 554 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80, 5000, 554 |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Sériové porty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| Inteligentná analýza obrazu: | Podpora funkcie inteligentnej analýzy obrazu dostupnej pri kamerách radu APTI-AI |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Switch POE: | Zabudovaný 4 portový switch PoE : 30 W / Kanál - PoE (802.3at) |
| Maximálne celkové zaťaženie switcha: | 45 W |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.36 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 10 W (bez HDD & PoE) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Rozmery: | 200 x 175 x 40 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






