- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 32 kanálové a viac
- NVR APTI-N3212AI-I4 32 KANÁLY APTI
NVR APTI-N3212AI-I4 32 KANÁLY APTI
- Kompletné špecifikácie
NVR APTI-N3212AI-I4 32 KANÁLY APTINie je skladom274,99 EUR223,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: I4 ; Podporované rozlíšenia: max. 12 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 10 TB SATA ; Video výstupy: 1 ks. HDMI 4K, 1 ks. VGA ; Vstupy/výstupy audio: 1 / 1 ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 4 / 1 ;
| Podporované štandardy: | IP |
| Rad: | I4 |
| Počet podporovaných kanálov: | 32 |
| Podporované rozlíšenia: | max. 12 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | |
| AI implementovaná IPC: | Podpora funkcie inteligentnej analýzy obrazu dostupnej pri kamerách radu APTI-AI |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prístup z počítača PC: | Porty 80, 5000, 554 |
| Podporované pevné disky: | 2 x 10 TB SATA |
| Video výstupy: | |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 320 Mbps (Prichádzajúce) |
| Vstupy/výstupy audio: | 1 / 1 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP / 192.168.1.88 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 (older version: admin / 12345) |
| USB: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 1 |
| Switch POE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V / 4 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 15 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 1.71 kg |
| Rozmery: | 380 x 323 x 51 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






