- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 32 kanálové a viac
- NVR APTI-N3228AI-I3 32 KANÁLY
NVR APTI-N3228AI-I3 32 KANÁLY
- Kompletné špecifikácie
NVR APTI-N3228AI-I3 32 KANÁLYSkladom476,06 EUR387,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px ; Podpora audia: 32 Kanály, Zhoda so štandardom AAC ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Podporované pevné disky: 8 x 10 TB SATA + 1 x eSATA ; Vstupy/výstupy alarmov: 16 / 4 ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px |
| Video výstupy: | |
| Podpora audia: | |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 320 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 8 x 10 TB SATA + 1 x eSATA |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivovanie záznamov (.avi) vo formáte USB (pendrive) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov. Prehrávanie: dopredu, zrýchlenie nahrávky. Prehrávanie zároveň max. 16 kamier @ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Program klienta a prehliadača IE: náhľad live, prehrávanie a archivácia nahrávok a konfigurácia parametrov rekordéra |
| Sieťové protokoly: | IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, UPnP, DNS, NTP, SMTP, DHCP, FTP, DDNS, RTSP, RTCP, P2P, PPPoE |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.88 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 12345 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 5000, 554 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80, 5000, 554 |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| USB: | |
| Sériové porty: | RS-485 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 / 4 |
| Ovládanie PTZ: | |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Switch PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | ≤ 20 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 7.41 kg |
| Rozmery: | 440 x 430 x 100 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, ukrajinčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






