- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR DS-7108NI-Q1/M(D) 8 KANÁLOV Hikvision
NVR DS-7108NI-Q1/M(D) 8 KANÁLOV Hikvision
- Kompletné špecifikácie
NVR DS-7108NI-Q1/M(D) 8 KANÁLOV HikvisionNie je skladom162,73 EUR132,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 6 Mpx ; Podpora audia: 8 Kanálov ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Podporované pevné disky: 1 x 6 TB SATA ; Inteligentná analýza obrazu;
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 6 Mpx |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 8 Kanálov - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | ![]() |
| Audio výstupy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 60 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 1 x 6 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 4 kamier @ 1080p Synchrónne prehrávanie 1 alebo 4 kanálov, funkcia Smart Search |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Živý náhľad, Prehranie nahrávok, Záloha nahrávok - aplikácia iVMS-4200 Zariadenie má možnosť spolupráce s aplikáciou Hik-Connect pre mobilné zariadenia |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| RTSP URL: | |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Funkcie realizované spoluprácou zapisovača s kamerami podporujúcimi tieto funkcie |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 10 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| Rozmery: | 265 x 223 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 303618109 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






