- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR DS-7608NI-Q1/8P E PL 8 KANÁLOV, 8 PoE Hikvision
NVR DS-7608NI-Q1/8P E PL 8 KANÁLOV, 8 PoE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
NVR DS-7608NI-Q1/8P E PL 8 KANÁLOV, 8 PoE HikvisionNie je skladom323,57 EUR263,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: Pro / Q ; Podporované rozlíšenia: max. 8 Mpx ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Podporované pevné disky: 1 x 8 TB SATA ; Inteligentná analýza obrazu;
| Štandard: | IP |
| Rad: | Pro / Q |
| Podporované rozlíšenia: | max. 8 Mpx |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 80 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 1 x 8 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 8 kamier @ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100 Mb/s |
| Sieťové funkcie: | Živý náhľad, Prehranie nahrávok, Záloha nahrávok - aplikácia iVMS-4200 Zariadenie má možnosť spolupráce s aplikáciou Hik-Connect pre mobilné zariadenia |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Sériový port: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | 2.0, klasifikácia osôb a vozidiel - (pre 4 kanály) |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Switch POE: | Zabudovaný 8 portový switch PoE, 25.5 W / Kanál - PoE (802.3af/at) |
| Maximálne celkové zaťaženie switcha: | ≤ 75 W |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.875 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 10 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| Rozmery: | 263 x 223 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 303624141 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






