- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 16 kanálové
- NVR DS-7616NXI-I2/16P/S E PL 16 KANÁLOV, 16 PoE AcuSense Hikvision
NVR DS-7616NXI-I2/16P/S E PL 16 KANÁLOV, 16 PoE AcuSense Hikvision
- Kompletné špecifikácie
NVR DS-7616NXI-I2/16P/S E PL 16 KANÁLOV, 16 PoE AcuSense HikvisionSkladom1 182,74 EUR961,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 32 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 14 TB SATA ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 4 / 1 ;
| Štandard: | IP |
| Rad: | AcuSense |
| Počet podporovaných kanálov: | 16 |
| Podporované rozlíšenia: | max. 32 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | |
| AI implementovaná IPC: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud Android: Hik-Connect aplikácia zadarmo iOS: Hik-Connect aplikácia zadarmo |
| Prístup z počítača PC: | Porty 80, 8000 |
| Podporované pevné disky: | 2 x 14 TB SATA |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA 1 ks. CVBS Existuje možnosť nakonfigurovať na jednom z výstupov funkcie SPOT |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 160 Mbps |
| Vstupy/výstupy audio: | 1 / 1 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| USB: | 1 ks. USB 2.0 1 ks. USB 3.0 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 1 |
| Switch POE: | Zabudovaný 16 portový switch PoE, 25.5 W / Kanál - PoE (802.3af/at) max. 200 W (celkom) |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC / 50 ... 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 30 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 2.54 kg |
| Rozmery: | 380 x 325 x 52 mm, RACK 19", 1U |
| Podporované jazyky: | polština |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 303622708 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





