- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 16 kanálové
- NVR DS-7616NXI-I2/S(E) 16 KANÁLOV AcuSense Hikvision
NVR DS-7616NXI-I2/S(E) 16 KANÁLOV AcuSense Hikvision
- Kompletné špecifikácie
NVR DS-7616NXI-I2/S(E) 16 KANÁLOV AcuSense HikvisionNie je skladom877,50 EUR713,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 32 Mpx ; Podpora audia: 16 Kanálov ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Podporované pevné disky: 2 x 14 TB SATA ; Vstupy/výstupy alarmov: 4 / 1 ; Inteligentná analýza obrazu;
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 32 Mpx |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA 1 ks. CVBS Existuje možnosť nakonfigurovať na jednom z výstupov funkcie SPOT |
| Podpora audia: | |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 160 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 2 x 14 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Funkcia Smart Search Funkcia Smart Playback Synchrónne prehrávanie rozdelené na 1/4/6/8/9/16 kanálov Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 16 kamier |
| Sieťové rozhranie: | 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, DHCP, IPv4/IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP, HTTP, HTTPS |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud Android: Hik-Connect aplikácia zadarmo iOS: Hik-Connect aplikácia zadarmo |
| Porty prístupu cez www: | 80, 8000 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 8000 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| RTSP URL: | |
| USB: | 1 ks. USB 2.0 1 ks. USB 3.0 |
| Sériové porty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 1 |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | 2.0 |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Funkcie realizované spoluprácou zapisovača s kamerami podporujúcimi tieto funkcie |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Switch POE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 3.33 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 30 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 1.74 kg |
| Rozmery: | 380 x 325 x 52 mm, RACK 19", 1U |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 303618730 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







