- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 16 kanálové
- NVR DS-7616NXI-K2(D) 16 KANÁLOV AcuSense Hikvision
NVR DS-7616NXI-K2(D) 16 KANÁLOV AcuSense Hikvision
- Kompletné špecifikácie
NVR DS-7616NXI-K2(D) 16 KANÁLOV AcuSense HikvisionSkladom397,51 EUR323,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: 12 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 16 TB SATA ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 4 / 1 ;
| Podporované štandardy: | IP |
| Počet podporovaných kanálov: | 16 |
| Podporované rozlíšenia: | 12 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | |
| AI implementovaná IPC: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Podporované pevné disky: | 2 x 16 TB SATA |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 160 Mbps (Prichádzajúce) |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 8000 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 8000 |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 1 |
| Switch POE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 3.33 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 15 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 1.66 kg |
| Rozmery: | 385 x 322 x 52 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 303621206 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







