- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR NVR2108-S3 8 KANÁLOV DAHUA
NVR NVR2108-S3 8 KANÁLOV DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR2108-S3 8 KANÁLOV DAHUASkladom234,14 EUR190,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px, ; Podpora audia: 8 Kanálov ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ / H.265 ; Podporované pevné disky: 1 x 16 TB SATA ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px, |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 8 Kanálov - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Podporované pevné disky: | 1 x 16 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, DDNS, Alarm Server, IP Search, P2P, ONVIF |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Funkcia režimu prehrávania jednotlivých snímkov ("frame by frame") Kanály prehrávané zároveň : 1 @ 12 Mpx, 30 políčok/s 1 @ 8 Mpx, 30 políčok/s 2 @ 5 Mpx, 30 políčok/s 3 @ 4 Mpx, 30 políčok/s 6 @ 1080p, 30 políčok/s |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 80 Mbps |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Riadenie IP PTZ |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Hlavné vlastnosti: | Funkcie sa realizujú spoluprácou zapisovača s kamerami podporujúcimi tieto funkcie |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 205 x 206 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






